ImagenPrograma_1500x300_LaCabina2020

Programa per dies de les projeccions de Secció Oficial, Amalgama, Inèdits, Fashion Films i activitats paral·leles. La XIII edició del Festival Internacional de Migmetratges La Cabina es celebra del 10 al 20 de novembre de 2020. El millor del cinema entre 30 i 60 minuts.

PROGRAMA PER DIES
DIMARTS 10 DE NOVEMBRE
ImagenInauguracion_1000x320_LaCabina2020 copia

INAUGURACIÓ XIII EDICIÓ

TEATRE TALIA – 20:00 h

DIJOUS 12 DE NOVEMBRE
ImagenCarneCruda_1000x320_LaCabina2020

CARNE CRUDA. RÀDIO EN DIRECTE

LA MUTANT – 20:00 h  

DIVENDRES 13 DE NOVEMBRE

SECCIÓ OFICIAL – La Filmoteca – 18:00h

1 An Arabian Night

AN ARABIAN NIGHT

Pierre Mouzannar

2 00alomaimila_paret

ALOMA I MILA

Tuixén Benet

3 min varls i din

MY WORLD IN YOURS

Jenifer Malmqvist

DISSABTE 14 DE NOVEMBRE

SECCIÓ OFICIAL – La Filmoteca – 18:00h

4 Destiny Deluxe(1)

DESTINY DELUXE

Diogo Baldaia

5 ONE AND THOUSAND NIGHTS(1)

LES MAUVAIS GARÇONS

Elie Girard

6 183-frame1_Lychen 92

LYCHEN 92

Constanze Klaue

DIUMENGE 15 DE NOVEMBRE

SECCIÓ OFICIAL – La Filmoteca – 18:00h

3 93-banner_Masel Tov Cocktail

MASEL TOV COCKTAIL

Arkadij Khaet

8 THE WITHERING5

日照太短 (THE WITHERING)

Yuen Chi Him

9 Pyrale #1

PYRALE

Roxanne Gaucherand

DILLUNS 16 DE NOVEMBRE

AMALGAMA – Centre Cultural La Nau – 18:00h

1 domicilio_incerto3

DOMICÍLIO INCERTO

Davi Mello, Deborah Perrotta

REVELACIONES_STILL_1_new+BARRAS

REVELACIONES

Juan Soto Taborda

AMALGAMA – Centre Cultural La Nau – 20:30h

3 HOSTAL_ESP4

HOSTAL ESPAÑA

Chus Domínguez, Inma Álvarez, Trabajadoras y residentes del Hostal España

DIMARTS 17 DE NOVEMBRE

AMALGAMA – Centre Cultural La Nau – 18:00h

rouler 2084_tn

ROULER

Laure Protat

BeingSascha_STL_1080p_01_200803

BEING SASCHA

Manuel Gübeli

AMALGAMA – Centre Cultural La Nau – 20:30h

TENDRE_Photos_1

TENDRE

Isabel Pagliai

SECCIÓ OFICIAL – La Filmoteca – 18:00h

10 hotsummer_still2

HOT SUMMER

Hojeong Kim

11 bite them(1)

MORDS-LES

Benoît Delépine, Gustave Kervern

12 Still2_OffSeason

OFF SEASON

Henning Beckhoff

DIMECRES 18 DE NOVEMBRE

FASHION FILMS – La Mutant – 11:30h

IMG_0868

III EDICIÓN FASHION FILMS

Projecció de 14 Fashion Films + presentació (entrada gratuïta, aforament reduït)

AMALGAMA – Centre Cultural La Nau – 18:00h

back to 2069 7_Florenty_Turkowsky_Michigan

BACK TO 2069

Elise Florenty, Marcel Türkowsky

homeland

HOMELAND GONE

Laura Lavinia

AMALGAMA – Centre Cultural La Nau – 20:30h

MesVoix_SoniaFranco_VisuelHD2

MES VOIX

Sonia Franco

INÈDITS – La Filmoteca – 18:00h

Tokio!

INTERIOR DESIGN

Michel Gondry

MERDE

Leos Carax

SHAKING TOKYO

Bong Joon-ho

DIJOUS 19 DE NOVEMBRE

AMALGAMA – Centre Cultural La Nau – 18:00h

RECONSTITUTION D_UNE SCENE DE CHASSE

RECONSTITUTION D’UNE SCENE DE CHASSE

Patricia Allio

WANDERERS Still 7

WANDERERS

Evgenia Alexandrova

AMALGAMA – Centre Cultural La Nau – 20:30h

48 SHAOT Still 4

48 SHAOT IM ABBA

Gal Dor

INÈDITS – La Filmoteca – 18:00h

UN POSTRE PARA CONSTANCE

Sarah Maldoror

SE VENDE UN TRANVÍA

Juan Estelrich

DIVENDRES 20 DE NOVEMBRE
ImagenCLAUSURA_1000x320_LaCabina2020

CLAUSURA XIII EDICIÓ

JARDÍ BOTÀNIC – AUDITORI JOAN PLAÇA – 20:00 h

Programació por Seccions

DESCARREGA TOTA LA PROGRAMACIÓ EN PDF!

Últimes notícies de La Cabina

La Cabina es realitza gràcies a la col·laboració i el suport d’institucions públiques i privades.

#LaCabina2020